doradztwo

Dla nowych i istniejące obiektów proponujemy:

  • Doradztwo w zakresie promocji i PR. Doradztwo w zakresie budowania wizerunku firmy, doboru odpowiednich kanałów komunikacji, doboru grup docelowych, określania mechanizmów promocji, budowania przewagi konkurencyjnej, budowania wizerunku firmy/produktu, opracowywania eventów branżowych i poza branżowych

  • Doradztwo w zakresie sprzedaży. Doradztwo w zakresie technik sprzedaży, cross-sellingu oraz up-sellingu, segmentacji klientów, budowania strategii cenowej i promocyjnej. Doradztwo w zakresie działań zwiększających efektywność sprzedaży, wyboru programów do zarządzania, programów lojalnościowych, pakietowanie oraz budowa oferty pobytowej dla ośrodków wypoczynkowych. Doradztwo w zakresie opracowania efektywnej oferty handlowej, budowa całorocznego menu zabiegowego z uwzględnieniem sezonowości.

  • Doradztwo w zakresie rekrutacji kadr. Pomagamy wybrać pojedynczych specjalistów lub kompletujemy cały zespół z uwzględnieniem kompetencji branżowych jak również zdolności współdziałania w grupie i zdolności przywódczych.

  • Działania w zakresie e-Marketingu. Prowadzenie stron na facebooku, przygotowanie materiałów do email marketingu, realizacje filmowe dla potrzeb e-marketingu, panoramy 360stopni, zdjęcia. Doradztwo w zakresie kreacji wizerunku i marki oraz PR internetowego.