O nas

Tranquility – spokój, cisza, zacisze …........

Tranquility Poznaj nas - Spa Szkolenia

Jesteśmy pasjonatami filozofii spa i wellness i mamy to szczęście, że nasza pasja jest też naszą pracą. Naszą misją w Tranquility jest zmienić świat, co nie jest łatwe więc zmieniamy ośrodki branży beauty, żeby po trudach dnia codziennego klient znajdował w nich ukojenie a nie rozczarowanie. W pracy kierujemy się troską o rzeczy wielkie i małe, o zdrowie, o harmonię, o więzi, o zadowolenie ale i o zyski.
Ludzie są dla nas najważniejsi, to oni dają nam inspiracje i chęć działania. Dbamy o bezpieczeństwo Wasze, Waszych pracowników oraz klientów, ponieważ wszyscy są dla Nas tak samo ważni. Pracujemy z nowymi obiektami, bez naleciałości i złych praktyk jak również z obiektami w których umarł duch piękna. Tam gdzie brakuje radości i zapału pojawiamy się my.

Dalczego nasze szkolenia sa efektywne: 

Rozwijanie wiedzy i umiejętności a przez to kształtowanie postaw to nasze ulubione zajęcie. Z naszego doświadczenia wynika, iż działalność każdego ośrodka beauty w najwyższym stopniu uzależniona jest od kompetencji i wizerunku osób ją reprezentujących. To oni bowiem stanowią wizytówkę firmy i stanowią o jej sukcesie.

Wnikliwe badanie i analiza potrzeb szkoleniowych sprawia, że nasze szkolenia odpowiadają rzeczywistym potrzebom. Dzięki dobremu zaprojektowaniu, przeprowadzeniu i ewaluacji szkolenia zapewniamy, iż zdobyte umiejętności będą mogły być efektywnie wykorzystane.

Jako trenerzy posiadamy udokumentowane kompetencje a także wieloletnie doświadczenie w branży odnowy biologicznej co daje nam pełna wiarygodność w czasie szkoleń . Dzielimy się własnym doświadczeniem i dobrymi praktykami.

Proces szkolenia opieramy na cyklu Kolba czyli modelu nauki eksperymentalnej inaczej nazywanym cyklem uczenia się osób dorosłych. Cykl składa się z czterech etapów:

Doświadczenie
Prowadząc warsztat opieramy się na doświadczeniach, najlepiej rzeczywistych przeżyciach uczestników. Jeśli jeszcze ich nie posiadają, to pomagamy je stworzyć wykonując odpowiednie ćwiczenie.

Obserwacje i refleksje
Po doświadczeniu/ćwiczeniu omawiamy z grupą co i dlaczego zadziało się podczas zajęć. Dyskutując w grupie możemy przeanalizować sytuację i wyciągnąć konkretne wnioski. Moderujemy dyskusję i dzielimy się swoimi obserwacjami.

Tworzenie teorii
Grupa ma już swoje wnioski, więc teraz poznaje teorie, które wyjaśniają dane zjawiska. Prezentujemy teorię, odwołujemy się do dotychczasowej wiedzy uczestników, którzy w ten sposób poznają, przypominają sobie i utrwalają praktyczną wiedzę. W zależności od grupy i panujących w niej reguł, wypracowujemy i spisujemy wnioski oraz najważniejsze zasady postępowania przydatne w ich przyszłej współpracy.

Zastosowanie w praktyce
Ten element warsztatu poświęcamy na przełożenie nabytej wiedzy na praktykę. Wraz z grupą tworzymy sytuację i realizujemy ćwiczenia, w których uczestnicy wykorzystują zdobytą wiedzę, co pomaga w jej sprawdzeniu i utrwaleniu.

Działamy w myśl zasady Konfucjusza „ Co usłyszę, zapomnę. Co zobaczę, zapamiętam. Co sam zrobię, zrozumiem. „

Jesteśmy w pełni zaangażowani w pracę, poczynając od etapu szkoleń własnych oraz podążania za światowymi trendami po etap końcowy czyli pracę z Wami. Dzielimy się tym co w nas najlepsze i przynosi Nam to olbrzymią radość. Każde dobre słowo, polecenie i owocne zmiany w obiektach z którymi pracujemy sprawia, że gości w nas spokój. 

Posiadamy certyfikacje trenerów biznesu oraz praktyczne umiejętności w dziedzinie odnowy biologicznej i psychosomatycznej co sprawia, że Nasze szkolenia są bardzo efektywne. Prowadzimy szkolenia skrojone na miarę, szkolenia otwarte jak również nietypowe szkolenia dla studentów i klientów ośrodków beauty.
Możemy tak bez końca opowiadać o sobie, ale to Wy jesteście najważniejsi i to o Was chcielibyśmy posłuchać. Zapraszamy do kontaktu...

facebookc